Najgorsze gry komputerowe 2023 wg Metacritic

Gargoyles Remastered – Metascore: 49

„Gargoyles Remastered” to zmodernizowana edycja gry, która pierwotnie ujrzała światło dzienne w 1995 roku. Inspirowana popularnym serialem animowanym o tym samym tytule, pierwotna gra oferowała entuzjastom platformową przygodę w mrocznym, gotyckim świecie. Nowa wersja miała za zadanie przyciągnąć zarówno wiernych wielbicieli oryginału, jak i nowych graczy poszukujących retro doświadczeń w nowoczesnej otoczce. W praktyce nowa wersja, pomimo poprawionej grafiki, spotkała się z krytyką graczy, ze względu na niski poziom trudności.

Loop8: Summer of Gods – Metascore: 49

Loop8: Summer of Gods to gra RPG, której akcja toczy się w latach 80 na wsi w Japonii. Główny bohater walczy z demonami w pętli czasowej. Krytykom nie spodobał się model walki turowej, zbyt monotonny i uproszczony. Oberwało się także fabule, która przez oparcie na pętli, nie znalazła uznania wśród graczy.

Hellboy: Web of Wyrd – Metascore: 47

Kolejna próba stworzenia gry opartej na popularnym bohaterze komiksów, Hellboyu.  W recenzjach powtarzał się zarzut o zbyt niski poziom trudności walki, i niedopracowanie gry jako całości.

Crime Boss: Rockay City – Metascore: 43

Strzelanka FPP, szeroko oczekiwana, i przyjęta niestety z rozczarowaniem. Oberwało się producentom za niedoróbki i słaby efekt końcowy. Recenzenci wskazywali na błędy logiczne w fabule gry, przez co strzelanki były chaotyczne i nieoparte o logiczny ciąg wydarzeń. Zarzucono grze, że pomimo potencjału, była zwyczajnie nudna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *